ISI KAYNAKLARI METNİ

Demontha’dan aldığınız ürünlerin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, ürünleri ısı kaynaklarından uzak tutmalısınız. Örneğin kalorifer, ufo, üflemeli ısıtıcılar vb. Uzun süre yüksek ısılara maruz kalan ahşabın içindeki nem oranı düşeceğinden dolayı almış olduğunuz üründe geri dönülemez deformasyonlar olabilir.

Isı kaynaklı deformasyona uğrayan ürünler kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir ve garanti kapsamı dışındadır. Lütfen bizden ürün almadan önce ürünleri evinizin neresinde ve nasıl bir ortamda kullanacağınızdan emin olunuz.

Demontha olarak sizlere bu bilgilendirmeyi yapma gereksinimi duyduğumuzdan dolayı bu metni hazırladık. Bizden almış olduğunuz ürünleri umarım bizler kadar sizler de severek kullanırsınız.

DEMONTHA’DAN ÜRÜN ALMADAN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKENLER

Demontha’nın sizlere sunmuş olduğu ürünler tamamen ahşaptır. Kullanıcı malzemeyi iyi bir şekilde tanıdığı takdirde ürünlerin kullanım ömrü uzayacaktır. Ahşap malzemeler bulundukları ortamın ısısına ve nemine göre tepkime verebilir. Bunlar ahşabın oynaması olarak adlandırılır. Bulunduğunuz ortam çok kuru ise ürünlerde ufak dönmeler gözlemlenebilir ancak bu büyük bir sorun değildir. Ürünler optimal nem oranına kavuştuğu takdirde eski haline dönecektir.