Kıymetli müşterilerimiz, ziyaretçilerimiz, iş ortaklarımız ve tüm kamuoyu ile paylaşmak isteriz ki;

“Genya Orman Ürünleri” olarak 1989 yılında İstanbul’da faaliyet­e başlamış olup 1993’te Genya Orman Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanını alarak yolumuza devam ettik. Kurul­duğumuz gün­den itibaren hizmetlerimize mak­si­mum kaliteyi hedefleyen, müşterilerimize karşı güler yüzlü, saygın ve güve­nilir bir firma olmayı prensip edindik.

Genya Orman Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak masif ahşap kullanarak alışılagelmiş MDF-lam ve yonga levhadan üretilen modüler mobilyalardan farklı olarak, çevre duyarlılığına ve daha yaşanılabilir bir dünyaya katkıda bulunmak, kurulumu ve taşınması basit, konfor ve kalitesi yüksek ürünler üretmeyi hedefledik. Bu hedefi gerçekleştirmek için temel olarak kaliteli, minimalist, ahşap modüler mobilyalar üretme vizyonu ile 2017 yılında “DEMONTHA” markasını yarattık ve bu vizyona bağlı olarak her geçen gün kendimizi geliştirerek DEMONTHA adı ile bu alanda faaliyet göstermeye devam ettik ve etmektyeyiz.

Çevreye ve işimize duyduğumuz bu saygı yalnızca üretimimiz, ürünlerimiz ve müşterilerimize sunumumuz ile sınırlı değildir. Ayrıca bir vatandaş olarak ülkemize karşı saygı ve sadakatimizi özverili çalışmamızla, ticaret hayatının aktörü olarak ticari hayatın tüm aktörlerine saygımızı ise hukuk ve dürüstlük kurallarına eksiksiz gösterdiğimiz riayet ile sunmaktayız. Bu uğurda en önemli hususlardan olan fikri mülkiyet hakkına karşı titizlikle yaklaşmakta her türlü isim ve faaliyetimizde üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarına zarar verici veya onları incitici davranışlarda bulunmaktan özenle imtina etmekteyiz. Buna karşın kendi fikri mülkiyet haklarımızı da korumaya azami dikkat ve özeni göstermekteyiz. Bu uğurda;

DEMONTHA markası başta olmak üzere tüm marka, logo ve isimler Türk Patent ve Marka Kurumu ve uluslararası sicillerde şirketimiz adına tescilli olup hukuki koruma altındadır. Her türlü isim hakkımızın yegane sahibi şirketimizdir.

Yine ilkelerimize bağlı olarak ürettiğimiz ürünlerin tamamının tüm dizayn ve tasarımları şirketimizin AR-GE ekibince gerçekleştirilmekte ve tüm ürünlerimizin tasarımları Türk Patent ve Marka Kurumu ve uluslararası sicillerde şirketimiz adına tescilli ve koruma altındadır.

Ayrıca websitemizde yer alan tüm görseller ile websitemizin tasarımı şirketimizce oluşturulmuş olmakla FSEK kapsamında bu görsellerin ve websitesinin de eser sahibi ve tek hak sahibi şirketimizdir.

Şirketimizin inandığı değerler ve kurumsal kimliğini korumak için aldığı karar ile sıkı önlemler kapsamında fikri mülkiyet haklarına zarar verici her türlü girişime karşı hukuk yollarına başvurulmakta ve süreçler takip edilmektedir. Kamuoyunun bizlere duyduğu güvenden haksız olarak yararlanılmasına ve bu yolla vatandaşlarımızın veya ticaret hayatındaki diğer aktörlerin zarara uğratılmasına ve şirketimizin hak ve emeğine tecavüz edilmesine izin vermediğimizi ve vermeyeceğimizi bildiririz;

Fikri haklarımız ile ilgili merak ettiğiniz detaylı bilgileri almak veya haksız olarak isim, tasarım, marka veya görsellerimizi kullananları yahut bunlarla ilgili yaşadığınız sorunları bizlere ihbar etmek için her zaman aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz;

Tel                   : 0 (212) 675 03 45 – 0 (554) 994 34 57

Faks                : 0 (212) 670 02 53

E-posta           : info@demontha.com.tr