ÜYELİK ÖN BİLGİLENDİRME

Sayın Kullanıcı,

Üyelik için sözleşme yapacağınız www.demontha.com.tr alan adlı “Site” 0394001648500011 Mersis numaralı GENYA ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“DEMONTHA”) tarafından işletilmekte olup işbu site üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi GENYA ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne aittir.

GENYA ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İstanbul Ticaret Odası (İTO) mensubudur. Meslekle ilgili davranış kurallarina www.ito.org.tr veya 444 0 486 no.lu telefonundan ulaşabilirsiniz.

Genya Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nin iletişim bilgileri ise şu şekildedir;

Adres                  : İkitelli Keresteciler Sitesi 17. Sk. No:2-4 Başakşehir/İSTANBUL

Tel                         : 0 (212) 675 03 45 – 0 (554) 994 34 57

Faks                     : 0 (212) 670 02 53 

E-posta             : info@demontha.com.tr

Kep Adresi       : genya@hs03.kep.tr
Mersis No         : 0394001648500011

Siz değerli kullanıcılarımızın işbu siteye üyelik işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için sitede yer alan üyelik bilgilerini (Kullanıcı Adı, E-posta) ve tarafınızca belirlenecek şifreyi eksiksiz ve doğru girmeniz ve “Üye Ol” butonuna tıklamanız gerekmektedir. “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda siteyi kullanmakla ve sitede sunulan hizmetlerden yararlanmakla tabi olduğunuz şartların ve yükümlülüklerinizin yer aldığı üyelik sözleşmesini kabul etmiş sayılacaksınız.  Üyelik Sözleşmesi” tarafınızca “Üye Ol” butonuna tıklanmakla yürürlüğe girecek olup sözleşmenin yürürlüğe girmesi ile tarafınızla DEMONTHA arasındaki ilişki Üyelik Sözleşmesinde yer alan hüküm ve koşullara tabi olacaktır.

Üyelik bilgilerinizin eksik veya yanlış olduğunu fark ederseniz üyelik işlemlerinizin tamamlanmasından sonra “Hesabım” sekmesinde yer alan “Hesap Detayları” bölümünden düzeltebilir veya “0 (212) 675 03 45 – 0 (554) 994 34 57” no.lu telefondan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz tamamlandığında işbu “Üyelik Bilgilendirme” metni ve “Üyelik Sözleşmesi” tarafımızla paylaştığınız e-posta adresine gönderilebilecek ve/veya işbu üyelik bilgilendirme ve üyelik sözleşmesi metinleri form olarak site içerisinde süresiz olarak erişiminize açık bulundurulacak olup tarafınıza özel sözleşme metni ayrıca şirket bünyesinde saklanmayacaktır. 

DEMONTHA olarak kullanıcılarımızın ve üyelerimizin bilgi güvenliğinin sağlanması için gerekli her türlü tedbirin alınmasına hassasiyet gösteriyoruz. Websitemiz üzerinden satışa arz edilen ürünleri üye olarak yahut üye olmadan satın alan tüm kullanıcılarımızın alışveriş esnasında kullandığı kredi kartları ve banka kartlarına ait işlemler, şirketimizden bağımsız olarak, kullanıcılar ve ilgili Bankalar veya benzeri Kart kuruluşları arasında online olarak gerçekleştirilmektedir. (Kredi kartı şifresi ve benzeri bilgiler şirketimiz tarafından görüntülenmemekte ve kaydedilmemektedir.) Yine web sitemize üyelik, alışveriş, bilgi güncelleme amaçları ile girilen, kredi ve banka kartlarına ilişkin hassas ve gizli bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görüntülenememektedir.

Kullanıcı ve ziyaretçilerimizin kişisel verilerinizin işlenmesi, korunması, kullanılması, saklanması ve imhası hususlarında sitede yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Şirket Politika ve İlkeleri, Aydınlatma Metni ve Kişisel Verilerin Saklanması ve İmha Politikasındaki esaslar geçerli olacaktır.

Sayın Kullanıcı, işbu Üyelik Sözleşmesini kabul etmekle birlikte, sözleşmede yer alan tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş olmaktasınız.