KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN ŞİRKET POLİTİKA VE İLKELERİ

 

Genya Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ve Demontha ailesi olarak tüm faaliyetlerimizde doğayı ve temel insan haklarını korumayı ilke edindiğimizi her şeyden önce belirtmek isteriz.

Bu ilkemize uygun olarak; 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun, Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi Veya Anonim Hale Getirilmesi Hakkında Yönetmelik, Veri Sorumluları Sicili Hakkında Yönetmelik ile diğer Kişisel Verileri Koruma Kurulu Tebliğ ve Kararları ile uluslararası mevzuat kapsamında temel insan haklarından olan kişisel verilerin teknik ve hukuki olarak en üst düzeyde korunmasına istisnasız riayet etmekteyiz.

Bizlerle her ne sebeple olursa olsun paylaştığınız kişisel verilerinizi; her şeyden önce sizlerin gizli ve özel bilgileriniz olduğu bilinci ile yalnızca hukuki sınırlar içerisinde ve web sitesinde yayınladığımız Aydınlatma Metni kapsamında işlemekteyiz.

Verilerin elde edilmesi ve işlenmesi süreçlerinde veri minimizasyonuna istisnasız riayet etmekte zaruri olmayan kişisel verilerinizi talep etmemekte, işlememekte ve üçüncü kişilere aktarmamaktayız.

Bu uğurda sizlerden yalnızca üyelik, satış, teslimat ve satış sonrası hizmetleri yerine getirmek için iletişim bilginizi talep ettiğimizi hiçbir zaman bunları sizlerin rıza-i hilafına kullanmayacağımızı, özellikle; sizleri rahatsız edici ve kişisel verilerinizi paylaşma amaçlarınız dışında sizlere sms – mail gönderiminde bulunmayacağımızı bilmenizi isteriz. Bizlerle paylaştığınız telefon numaranızı her zaman gizleyebilirsiniz.

Kişisel verileriniz sitemizde yayınladığımız Saklama ve İmha Politikası kapsamında işlenecek ve yine bu politika kapsamında silinecektir. Ancak üyelik bilgilerinizi dilediğiniz zaman geri döndürülemez ve bizler tarafından da erişilemez şekilde sizlerde silebilirsiniz. Lakin bu durumda eski bilgilerinize erişemeyeceğimizi ve yeni üyelik oluşturmak zorunda kalacağınızı hatırlatırız.

Çerez Politikası kapsamında sizlerle paylaştığımız ve sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz imkanlar doğrultusunda opsiyonel çerezlere ilişkin veri paylaşımınızı dilediğiniz zaman durdurabilir ve önceki verilerinizin silinmesi taleplerinizi kanunun ön gördüğü yöntemler yahut bizlerin daha kolaylaştırarak web sitesi üzerinden sizlerle paylaştığımız yollarla bizlerden talep edebilirsiniz.

Kişisel verilerinizin işlenmesi süreçlerine ilişkin olarak yasal taleplerinizi her zaman sizler için kolaylaştırdığımız yöntemlerle bizlere iletebileceğiniz gibi bunlarla sınırlı kalmaksızın gizliliğinize ilişkin her türlü ek tedbir, açıklama ve diğer öneri ile taleplerinizi bizlere her zaman iletebilirsiniz.